Özet Metin Bildiri göndermek için Tıklayınız.

Tam Metin Bildiri göndermek için Tıklayınız.

Dekont göndermek için Tıklayınız.

 

Kongreye katılabilmek için aşağıdaki adımlar uygulanmalıdır.

1-) Sisteme bildiri yükleyebilmek için Tam Metin Bildiri Gönder veya Özet Bildiri Gönder sayfasındaki form doldurulmalıdır. Çalışmanızın Yazım Kılavuzu sayfasında verilen örnek formatta olmasına dikkat ediniz. Çalışmanızı ait intihal raporunu almayı unutmayınız.

2-) Formu doldurulduktan sonra çalışmanızı gönderiniz. Form gönderimi yapıldıktan sonra sayfada yeşil renkte formun gönderildiğine dair bilgi yazısı sayfası açılacak ve  sorumlu yazara yükleme yapıldığına dair bilgilendirme maili gönderilecektir. Bu yazı çıkmadıysa veya mail gelmediyse çalışmanız gönderilememiştir. Bu durumda bizimle iletişime geçiniz.

3-) Çalışmanız hakem heyetimizden onay aldıktan sonra, onay bilgisi size e-mail ile bildirilecektir.

4-) Onay bilgisini aldıktan sonra kayıt ücretini yatırmanız gerekmektedir. Kayıt ücretini Önemli Tarihler sayfasında belirtilen tarihe kadar yatırabilirsiniz.

5-) Kayıt ücretini yatırdıktan sonra dekont ve istenen diğer bilgileri bize göndermeniz gerekmektedir. Gönderme işlemi sitede bulunan Dekont Yükleme sayfasından yapılacaktır.

6-) Gönderme işlemi bittikten sonra kabul belgeniz  en kısa sürede hazırlanacak ve size mail yolu ile gönderilecektir.

7-) Bu aşamadan sonra kongre programında belirtilen gün ve saatte sunumunuzu yapmanız gerekmektedir. Kongremiz online olarak gerçekleştirilecektir. Online sunumlar Zoom programı aracılığı ile gerçekleştirilecektir. Bu sunumlar aynı anda canlı olarak kayıt altına alınacak olup daha sonra youtube platformuna yüklenecektir. Sunumlara katılım için gerekli bağlantı linki ve şifreler düzenleme kurulu tarafından oluşturulacak olan WhatsApp grubunda paylaşılacaktır. Bu sebeple kayıt sırasında mutlaka cep telefonu numaranızı yazmayı unutmayınız (Cep telefonu numaralarınız ve diğer kişisel bilgiler hiçbir kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır). Katılımcılarımızın ilgili oturumlara katılması ve sunumlarını yapmaları zorunludur.